KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491262
nr 1349 1262
Celso Salgueiro
(f. 1927), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -67. Bemålat trä, 54x92 cm
Celso Salgueiro, svensk bildkonstnär född 1927 i Argentina.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:58:48
28/9 19:53:47
Celso Salgueiro
Läs mer om Celso Salgueiro